Ostatnie wyszukiwanie przelotów

  • REZERWUJ BEZPIECZNIE
  • DUŻY WYBÓR
  • BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
Dowiedz się więcej »

Łącza

Lubisz być na bieżąco? Chcesz szybko wiedzieć o najlepszych cenach i ciekawych lotach?

Dołącz do naszego newslettera i lataj lepiej!

Witamy w Gotogate — tanich lotach do dowolnego miejsca na świecie


Chcemy oferować klientom możliwie jak najtańsze przeloty. W tym celu porównujemy ceny biletów lotniczych u 650 przewoźników, którzy są naszymi partnerami. Dzięki Gotogate można łatwo i bezpiecznie wyszukiwać, rezerwować i opłacać bilety lotnicze i podróże w każdy zakątek świata. Ponadto można u nas zarezerwować 300 000 hoteli i kwater wakacyjnych, a także samochody z każdej klasy i grupy cenowej.

Każdego dnia zapełniamy 70 Boeingów 737
Gotogate stanowi część firmy Gotogate International AB, która jest własnością spółki Etraveli Group AB - jednego z pięciu największych europejskich internetowych biur podróży ukierunkowanych na loty. Firma działa w 46 krajach. W 2015 r. spółka Etraveli obsłużyła 12 mln klientów i sprzedała 2 mln wycieczek. Oznacza to, że każdego dnia wypełniliśmy 70 samolotów Boeing 737. Nasza spółka może się poszczycić bogatym doświadczeniem w branży - działamy na rynku od 1989 r. i jesteśmy jedną z pierwszych internetowych agencji turystycznych w Skandynawii.

Bezpieczny wybór
Dzięki najbardziej rygorystycznemu na rynku standardowi szyfrowania danych osobowych i płatności zapewniamy pełne bezpieczeństwo zakupów bez ryzyka wglądu w dane klientów przez nieuprawnione osoby.

W ciągu ostatnich pięciu lat wskaźnik sprzedaży netto spółki Etraveli wzrósł z 3 mld do 12,3 mld SEK rocznie, co przekłada się na średni wzrost na poziomie 23 procent w skali roku.

Nasi pracownicy dysponują rozległą wiedzą w zakresie obsługi turystycznej, poświadczoną certyfikatami IATA.

Materiały marketingowe na tej stronie są zarządzane przez firmę Gotogate International AB.

Zarezerwuj z nami swoją następną podróż!

Header
Subject
Body
Footer