Wybór godny zaufania - Gotogate

Chcemy stać się Twoim numerem jeden, jeśli chodzi o zakup biletów lotniczych. Zaufanie, jakim darzą nas klienci, jest dla nas bardzo ważne i pragniemy, aby Twoje doświadczenia dotyczące korzystania z naszych usług były wyłącznie pozytywne.

Jesteśmy jednym z wiodących europejskich grup handlu elektronicznego z branży turystycznej, dlatego tak ważne jest dla nas oferowanie najtańszych dostępnych biletów lotniczych.

Z tego powodu liczba prezentowanych przez nas ofert jest jedną z największych dostępnych na rynku. Naszym priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo, dlatego każdy zakup jest szyfrowany.

To tylko niektóre z powodów, aby nam zaufać i zakupić swoją podróż właśnie u nas. Mamy nadzieję, że dzięki nim poczujesz się pewnie i bezpiecznie, dokonując wyboru.

REZERWUJ BEZPIECZNIE

Jedni z największych w Europie

Gotogate jest częścią spółki Etraveli Group AB , jednej z największych w Europie grup handlu elektronicznego z branży turystycznej, oferującą szeroki wybór biletów lotniczych, ofert pobytów w hotelach oraz innych usług związanych z podróżami. Firma działa w 46 krajach.

Posiadamy zatwierdzenie IATA

Uzyskaliśmy zatwierdzenie IATA, a nasi pracownicy posiadają zarówno certyfikaty IATA, jak i ogromną wiedzę na temat branży turystycznej.

12 miliona klientów rocznie

Obsługujemy ponad 12 mln klientów rocznie, co czyni z nas wiarygodnego i doświadczonego sprzedawcę usług turystycznych przez internet.


Iatas logotype2.4 millions customers

DUŻY WYBÓR

Ponad 650 linii lotniczych

Oferujemy szeroki wybór usług, co sprawia, że łatwo możesz znaleźć najtańsze loty do wybranych przez Ciebie miejsc docelowych. Oznacza to, że u nas możesz porównywać i rezerwować przeloty wśród ofert ponad 650 różnych linii lotniczych.

Ponad 300 000 hoteli

Wybór odpowiedniego hotelu może potrwać nieco dłużej, ponieważ istnieje tak wiele kryteriów, które należy brać pod uwagę przy dokonywaniu odpowiedniego wyboru. Aby ułatwić Ci znalezienie idealnego hotelu, zebraliśmy ponad 300 000 hoteli na całym świecie. .

U nas możesz zmienić swój bilet na bilet z elastycznymi datami podróży

Konieczność zmiany planów może pojawić się znienacka. W takich sytuacjach naprawdę potrzebny jest bilet z elastycznymi datami podróży. Dzięki nam Twój bilet może stać się „elastyczny". Jest to jedna z ulubionych opcji naszych klientów. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj >>>

650 aircarrier icon 240 000 hotels icon rebooking icon

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Najwyższy dostępny standard szyfrowania dla Twojego bezpieczeństwa

Zakupy z nami są całkowicie bezpieczne. Korzystamy z najwyższych dostępnych standardów szyfrowania w celu bezpiecznego przetwarzania danych osobowych i finansowych. Nasi klienci mogą mieć pewność, że ich osobiste informacje nie trafią do niepowołanych osób. Jest dla nas ogromnie ważne, aby każdy czuł się bezpiecznie płacąc za podróż.

Norton SSL logotyp
Header
Subject
Body
Footer