Jeśli otrzymali Państwo od nas wiadomość e-mail z kodem vouchera, można samodzielnie zmienić rezerwację w naszej witrynie internetowej.

Zwracamy uwagę, że jeśli voucher został już wykorzystany na zmianę rezerwacji za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta, voucher stracił ważność.

Jak użyć kodu do zmiany rezerwacji w naszej witrynie internetowej

  • Wejdź na naszą platformę rezerwacji, klikając link podany w wiadomości e-mail z voucherem.
    Wyszukaj nowe loty, przy czym przypominamy, że muszą one spełniać kryteria wskazane w wiadomości e-mail, aby voucher zadziałał.
  • Zastosuj kod vouchera na stronie płatności:
  • Jeśli voucher zostanie przyjęty, zobaczysz to:
  • W przypadku gdy którekolwiek z wymaganych kryteriów nie zostało spełnione lub voucher jest nieważny, otrzymasz następujący komunikat o błędzie:
  • Pomyślne zastosowanie kodu zostanie potwierdzone wiadomością e-mail oraz informacją podczas dokonywania rezerwacji, a my sprawdzimy, czy wybrany lot jest dostępny u przewoźnika.
  • Jeśli rezerwacja zostanie potwierdzona, otrzymasz wiadomość e-mail informującą, że Twoje nowe loty zostały pomyślnie zarezerwowane!


Jeśli wybrany lot nie jest dostępny, otrzymasz stosowne powiadomienie w wiadomości e-mail, a proces rezerwacji trzeba zacząć od nowa. 

Usługi dodatkowe:

 Jeśli pierwotna rezerwacja obejmowała też dodatkowe usługi, nie zostaną one przeniesione do nowej rezerwacji, dlatego trzeba je zamówić ponownie. 

Wyjątek: 

Ubezpieczenie turystyczne — Jeśli pierwotny okres ważności polisy nie ulegnie zmianie, produkt zostanie przeniesiony do nowej rezerwacji. W przeciwnym razie koszt polisy zostanie zwrócony. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży — Produkt zostanie przeniesiony do nowej rezerwacji. Bilet z elastycznymi datami podróży — Produkt zostanie przeniesiony do nowej rezerwacji i będzie ważny do nowej daty powrotu. W przypadku otrzymania vouchera bezpośrednio od linii lotniczej należy skontaktować się z działem obsługi klienta danego przewoźnika.