Z powodu pandemii przemysł lotniczy stoi w trudnej sytuacji z uwagi na dużą liczbę odwołanych lotów, a co za tym idzie osób oczekujących na zwrot płatności. Jeśli chcą Państwo zmienić lub anulować rezerwację, skontaktujemy się z linią lotniczą w Państwa imieniu, przy czym należy pamiętać, że zasady różnią się w zależności od linii lotniczej, więc nie możemy zagwarantować, że dany przewoźnik będzie w stanie zrealizować Państwa prośbę. Pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby wspierać Państwa w tej trudnej sytuacji.

Więcej informacji o naszej opłacie manipulacyjnej za obsługę ręczną można znaleźć tutaj.

Wszystkie żądania zwrotu pieniędzy lub zmiany rezerwacji obsługujemy w kolejności ich wpływu, przy czym przewidywany czas obsługi jest dłuższy niż zwykle z powodu pandemii i zwiększonej liczby zgłoszeń. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby udzielić pomocy w możliwie najszybszym terminie.

W jaki sposób będę otrzymywać informacje o postępach w mojej sprawie?

Otrzymają Państwo wiadomość e-mail po przetworzeniu zmiany rezerwacji lub zwrotu pieniędzy, dlatego prosimy o poczekanie najpierw na dalsze informacje za pośrednictwem poczty e-mail przed skontaktowaniem się z nami. Przypominamy, że status zwrotu można sprawdzić po zalogowaniu się w naszej witrynie internetowej, klikając „Moje rezerwacje” w prawym górnym rogu, lub po kliknięciu tutaj.

Zaloguj się za pomocą Facebooka lub Google, jeśli do dokonania rezerwacji został użyty powiązany adres e-mail, lub wprowadź numer zamówienia i adres e-mail użyty podczas rezerwacji.