Linie lotnicze mogą zmieniać godziny oraz numery lotów z krótkim wyprzedzeniem. W razie zmiany godzin lotów poinformujemy Państwa o tym fakcie e-mailem. Dlatego tak ważne jest regularne sprawdzanie skrzynki e-mail powiązanej z adresem podanym przy dokonywaniu rezerwacji. Uwaga: przy dokonywaniu rezerwacji należy podać adres poczty e-mail, którą mogą Państwo sprawdzać także podczas podróży, ponieważ godziny lotów mogą ulec zmianie także po rozpoczęciu podróży.

Przewoźnik może zmieniać godziny lotów. Nie mamy na to żadnego wpływu i nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu takich zmian.

Zawsze mogą Państwo sprawdzić najbardziej aktualne informacje o godzinach lotów z wykorzystaniem odnośnika stanowiącego część potwierdzenia. Wybranie tego odnośnika umożliwia również wydrukowanie dokumentów podróży.

W pewnych przypadkach poprosimy Państwa o potwierdzenie zmiany godzin lotów. Po potwierdzeniu przez Państwa otrzymania informacji o zmianie godzin lotów nowe godziny lotów uznaje się za wiążące. W naszej aplikacji będziesz również otrzymywać w czasie rzeczywistym powiadomienia dotyczące bramy lub zmian w harmonogramie. Pobierz naszą aplikację ze sklepu  App Store lub  Google Play.