Gwarancja połączenia


Nasze usługi

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi podczas podróży, wprowadziliśmy Gwarancję połączenia. Chcemy zaoferować Ci możliwie najłatwiejszą i najwygodniejszą podróż. To oznacza, że jeśli podróżujesz na podstawie oddzielnych biletów i nastąpi opóźnienie, zmiana rozkładu lotów lub lot zostanie odwołany, co w efekcie opóźni przylot do miejsca docelowego o więcej niż 24 godziny, firma Gotogate pomoże Ci znaleźć inną najlepszą możliwą opcję lotu. W przypadku braku rozsądnej alternatywy, otrzymasz całkowity zwrot kosztów niewykorzystanych biletów lotniczych lub bilet powrotny do pierwotnego lotniska wylotu — w zależności od tego, która opcja jest wygodniejsza.

Pamiętaj, że pomożemy Ci tylko w sytuacji, gdy zmiany w jednym bilecie wpływają na pozostałe. Na przykład, jeśli podróżujesz na trasie Sztokholm-Oslo-Nowy Jork-Dallas, a ostatni odcinek jest realizowany na podstawie oddzielnego biletu, zmienimy rezerwację tej części podróży. Pamiętaj również, że ta usługa ma zastosowanie w normalnych okolicznościach. Nie obejmuje sytuacji spowodowanych działaniem siły wyższej, np. ekstremalnych warunków pogodowych.

Ponadto Gwarancja połączenia przestaje obowiązywać, jeśli dokonasz zmian w którymkolwiek ze swoich biletów lotniczych bez naszej zgody.

Możesz skorzystać z Gwarancji połączenia:

  • Jeśli linie lotnicze wprowadzą zmiany w rozkładzie lotów lub odwołają lot przed pierwotnym terminem odlotu, co spowoduje opóźnienie przylotu do miejsca docelowego większe niż 24 godziny.
  • Gdy podróżujesz na podstawie oddzielnych biletów.

Jak skorzystać z Gwarancji połączenia:

  • Jeśli lot ma opóźnienie, linie lotnicze zmienią rozkład lotu lub odwołają lot, należy skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo w ciągu 48 godzin, jeśli odlot ma nastąpić w ciągu 4 lub więcej dni. Jednak, jeśli odlot nastąpi w czasie krótszym niż 4 dni, należy skontaktować się z nami w ciągu 24 godzin. Gwarancja przestaje obowiązywać, jeśli nie skontaktujesz się z nami w wyznaczonym terminie. Po otrzymaniu informacji o zmianie harmonogramu lub opóźnieniu w ciągu 72 godzin zaoferujemy Ci nowy lot w tej samej klasie lub zwrócimy całkowity koszt niewykorzystanych biletów lotniczych.
    Należy odpowiedzieć w ciągu 24 godzin od otrzymania naszej oferty, inaczej Gwarancja połączenia przestanie obowiązywać.
  • Jeśli z powodu odwołanego lub opóźnionego lotu nie zdążysz na przesiadkę objętą oddzielnym biletem, musisz jak najszybciej skontaktować się z nami telefonicznie. Jeżeli taka sytuacja nastąpi poza godzinami pracy naszej firmy, musisz samodzielnie zarezerwować bilet do miejsca docelowego. Zwrócimy Ci koszty biletu pod warunkiem, że rezerwacja dotyczyła biletu w tej samej klasie i w rozsądnej cenie. W przypadku zakupu droższego biletu pasażer musi zapłacić różnicę w cenie. Pamiętaj, że w takich sytuacjach zawsze kierujemy się zaleceniami danego lotniska dotyczącymi minimalnego czasu na przesiadkę. Jeśli z uwzględnieniem tych zaleceń przesiadka była możliwa, nie otrzymasz zwrotu kosztów.

Nocleg: Jeśli z powodu opóźnionego lub odwołanego lotu nie zdążysz na przesiadkę i konieczna będzie rezerwacja hotelu (22:00-08:00), zwrócimy Ci koszty noclegu (maksymalnie 50 PLN na pasażera). Zwrot kosztów nastąpi niezależnie od liczby noclegów.

Żywność i napoje: Jeśli z powodu opóźnionego lub odwołanego lotu Twoja podróż opóźni się o więcej niż 4 godziny, zwrócimy Ci wydatki na żywność i napoje (do 10 PLN/osobę).

Jeśli linia lotnicza lub lotnisko zaoferuje pasażerom nocleg lub posiłek, nie otrzymasz rekompensaty.

Alternatywna opcja transportu: Jeśli znalezienie innego lotu z tego samego lotniska będzie niemożliwe, możemy przekierować Cię na inne lotniska w promieniu 200 kilometrów. W takim przypadku otrzymasz zwrot kosztów transportu w maksymalnej kwocie 100 PLN dla siebie i swojego towarzysza podróży.

Wiza

W niektórych przypadkach, aby ukończyć podróż, potrzebna będzie wiza lub wiza tranzytowa. Ty odpowiadasz za pozyskanie tych informacji.

Bagaż

Pamiętaj, że podróżując różnymi liniami na podstawie oddzielnych biletów lub tą samą linią na podstawie oddzielnych biletów, konieczne może być odebranie i odprawienie bagażu pomiędzy lotami.

Header
Subject
Body
Footer